Heleroheline laine, Rein Tammik Tammik õppis Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1974. aastal. Ta töötas mitmete ajalehtede-ajakirjade kunstnikuna ning 1974. aastast Tallinnfilmi kunstniku ja lavastajana, kus lõi ka joonisfilme. Oma loomingus on Tammik olnud tugevalt mõjutatud popkunsti ja hüperrealismi esteetikast. Alates 1988. aastast on Rein Tammik elanud Prantsusmaal, kus ta peab koos oma abikaasaga galerii-ateljeed TAMMIK&STERNBERG. Lained on maalitud Normandias, La Manche’i väina ääres, linnakese Mers les Bains’ kaldapealsel. aastast on Rein Tammik elanud Prantsusmaal, kus ta peab koos oma abikaasaga galerii-ateljeed TAMMIK&STERNBERG Heleroheline laine, Rein Tammik E-kunstisalongis Tammik Rein
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Heleroheline laine, Rein Tammik E-kunstisalongis

Heleroheline laine

2014 Õli, lõuend. Signatuuriga. 80x100
Alghind: € €2730
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Tammik õppis Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1974. aastal. Ta
töötas mitmete ajalehtede-ajakirjade kunstnikuna ning 1974.
aastast Tallinnfilmi kunstniku ja lavastajana, kus lõi ka joonisfilme.
Oma loomingus on Tammik olnud tugevalt mõjutatud
popkunsti ja hüperrealismi esteetikast. Alates 1988. aastast on
Rein Tammik elanud Prantsusmaal, kus ta peab koos oma abikaasaga
galerii-ateljeed TAMMIK&STERNBERG. Lained on
maalitud Normandias, La Manche’i väina ääres, linnakese Mers
les Bains’ kaldapealsel.Rein Tammik
Maalikunstnik, sündinud Valgas 1947. aastal. 1963. aastal alustas õpinguid Tartu Kunstikoolis, lõpetas selle 1974. Töötas 1971-72 Rakvere Teatri peakunstnikuna, 1972-73 ja 1975-76 ajalehe Televisioon kunstnikuna, 1973-74 ajakirja Noorus kunstilise toimetajana, seejärel Tallinnfilmi kunstniku ja lavastajana. 1970. aastate alguses osales rühmitises Visarid. 1970. aastate argise esemevaliku ja lihtsustatud plakatlike vormidega natüürmordid esindavad popkunsti, iseloomuliku kinniskujundina kordub neil täpiline kruus või ruuduline laudlina. Mitmes teoses kasutanud tsitaate kunstiklassikast. Hüperrealistina rakendanud abivahendina slaidi, rõhutanud suuri ja selgeid kujundeid. Loonud joonisfilmid "Poiss ja liblikas" (1978) ning "Nike kutse" (1980), on joonisfilmide "Kütt" ja "Jänes" (mõlemad 1976) ning mängufilmi "©laager" (1982) kunstnik.Alates 1988. aastast on Rein Tammik elanud Prantsusmaal, kus ta peab koos oma abikaasaga galerii-ateljeed TAMMIK&STERNBERG.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Heleroheline laine, Rein Tammik

Rein Tammik Heleroheline laine 2014 Õli, lõuend Signatuuriga Tammik õppis Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1974. aastal. Tatöötas mitmete ajalehtede-ajakirjade kunstnikuna ning 1974.aastast Tallinnfilmi kunstniku ja lavastajana, kus lõi ka joonisfilme.Oma loomingus on Tammik olnud tugevalt mõjutatudpopkunsti ja hüperrealismi esteetikast. Alates 1988. aastast onRein Tammik elanud Prantsusmaal, kus ta peab koos oma abikaasagagalerii-ateljeed TAMMIK&STERNBERG. Lained onmaalitud Normandias, La Manche’i väina ääres, linnakese Mersles Bains’ kaldapealsel.

Heleroheline laine, Rein Tammik E-kunstisalongis

Tammik Rein
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük