Heinamaa, Nikolai Haritonov E-kunstisalongis Nikolai Vassilievit¹ Haritonov sündis väikeses külas Jaroslavlis. Hiljem asus Haritonov elama Sankt Peterburgi, kus õppis Lev E. Dmitriev-Kavkazski joonistuskoolis ja -stuudios. Alates 1901. aastast õppis Peterburi Kunstiakadeemias, kus ta õpetajaks oli Ilja Repin. Peterburis maalis Haritonov portreesid, sh ka tsaariperekonda, ning ¾anri- ja maastikumaale. Haritonov külastas 1910. aastate I poolel korduvalt ka Setomaad, kus valmisid mitmed selle-ainelised teosed, 1914. aastal laulatati Haritonov Obinitsa kirikus. 1923. aastal asus ta elama Ameerika Ühendriikidesse New Yorki ning jäi sinna kuni oma elu lõpuni. Haritonovi teoseid on suurtes kunstimuuseumites, nagu Tretjakovi galerii ja Vene Muuseum Peterburis ning tema töid on müünud nii Christie’s kui ka Sotheby’s oksjonimajad. Loe lisaks Heinamaa, Nikolai Haritonov E-kunstisalongis Haritonov Nikolai
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Heinamaa, Nikolai Haritonov E-kunstisalongis
Nikolai Haritonov (1880-1944)

Heinamaa

1912 Õli, lõuend papil. Signatuuriga. Originaalraamiga. 34x47
Alghind: € €3075
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Nikolai Vassilievit¹ Haritonov sündis väikeses külas Jaroslavlis.
Hiljem asus Haritonov elama Sankt Peterburgi, kus õppis
Lev E. Dmitriev-Kavkazski joonistuskoolis ja -stuudios. Alates
1901. aastast õppis Peterburi Kunstiakadeemias, kus ta õpetajaks
oli Ilja Repin. Peterburis maalis Haritonov portreesid, sh
ka tsaariperekonda, ning ¾anri- ja maastikumaale.
Haritonov külastas 1910. aastate I poolel korduvalt ka Setomaad,
kus valmisid mitmed selle-ainelised teosed, 1914. aastal laulatati
Haritonov Obinitsa kirikus. 1923. aastal asus ta elama
Ameerika Ühendriikidesse New Yorki ning jäi sinna kuni oma elu
lõpuni. Haritonovi teoseid on suurtes kunstimuuseumites, nagu
Tretjakovi galerii ja Vene Muuseum Peterburis ning tema töid on
müünud nii Christie’s kui ka Sotheby’s oksjonimajad.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Heinamaa, Nikolai Haritonov E-kunstisalongis

Nikolai Haritonov (1880-1944) Heinamaa 1912 Õli, lõuend papil Signatuuriga Nikolai Vassilievit¹ Haritonov sündis väikeses külas Jaroslavlis.Hiljem asus Haritonov elama Sankt Peterburgi, kus õppisLev E. Dmitriev-Kavkazski joonistuskoolis ja -stuudios. Alates1901. aastast õppis Peterburi Kunstiakadeemias, kus ta õpetajaksoli Ilja Repin. Peterburis maalis Haritonov portreesid, shka tsaariperekonda, ning ¾anri- ja maastikumaale.Haritonov külastas 1910. aastate I poolel korduvalt ka Setomaad,kus valmisid mitmed selle-ainelised teosed, 1914. aastal laulatatiHaritonov Obinitsa kirikus. 1923. aastal asus ta elamaAmeerika Ühendriikidesse New Yorki ning jäi sinna kuni oma elulõpuni. Haritonovi teoseid on suurtes kunstimuuseumites, naguTretjakovi galerii ja Vene Muuseum Peterburis ning tema töid onmüünud nii Christie’s kui ka Sotheby’s oksjonimajad.

Heinamaa, Nikolai Haritonov E-kunstisalongis

Haritonov Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük