Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis Arhitektuuri erialal 1965. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi lõpetanud Aate-Heli Õun on kujundanud mitmeid asutuste ja avalike hoonete interjööre. Nende hulgas on ka Eesti Raadio Valge saali sisekujundus, Tallinna teletorni esindusruumid ning omaaegse Tartu tudengite lemmikpaiga Kaunase restorani ruumid. Ta on töötanud ka ERKI õppejõu ja Viljandimaa peakunstnikuna. Käesolev töö on Õuna lõputöö Tartu Kunstikoolis. Veenvalt on edasi antud tõusva päikese punakas valgusvärelus, mille suunas heinamaale niitma minnakse. Loe lisaks Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis Õun Aate-Heli
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis
Aate-Heli Õun (sünd 1940)

Heinalised

1960ndate I pool Õli, lõuend. Signatuurita. 115x88
Alghind: € €1500, lõpphind: € 1 500
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Arhitektuuri erialal 1965. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudi
lõpetanud Aate-Heli Õun on kujundanud mitmeid asutuste ja
avalike hoonete interjööre. Nende hulgas on ka Eesti Raadio
Valge saali sisekujundus, Tallinna teletorni esindusruumid
ning omaaegse Tartu tudengite lemmikpaiga Kaunase restorani
ruumid. Ta on töötanud ka ERKI õppejõu ja Viljandimaa
peakunstnikuna. Käesolev töö on Õuna lõputöö Tartu
Kunstikoolis. Veenvalt on edasi antud tõusva päikese punakas
valgusvärelus, mille suunas heinamaale niitma minnakse.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis

Aate-Heli Õun (sünd 1940) Heinalised 1960ndate I pool Õli, lõuend Signatuurita Arhitektuuri erialal 1965. aastal Eesti Riikliku Kunstiinstituudilõpetanud Aate-Heli Õun on kujundanud mitmeid asutuste jaavalike hoonete interjööre. Nende hulgas on ka Eesti RaadioValge saali sisekujundus, Tallinna teletorni esindusruumidning omaaegse Tartu tudengite lemmikpaiga Kaunase restoraniruumid. Ta on töötanud ka ERKI õppejõu ja Viljandimaapeakunstnikuna. Käesolev töö on Õuna lõputöö TartuKunstikoolis. Veenvalt on edasi antud tõusva päikese punakasvalgusvärelus, mille suunas heinamaale niitma minnakse.

Heinalised, Aate-Heli Õun E-kunstisalongis

Õun Aate-Heli
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük