Eesti portree E-Kunstisalong avas Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud näituse “Eesti portree" Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks avas E-Kunstisalong Tartus Raekoja plats 20 näituse “Eesti portree", kus maalid ja graafika aastatest 1938-2010. Neljas ruumis on teemade kaupa eksponeeritud poolsada teost 34 kunstnikult. Autorite hulgas on nii vanu häid pallaslasi kui ka noori tänapäeva kunstnikke. Näituse esimese saali teema on “Eesti loodus", vaadata saab peamiselt Lõuna-Eesti maastikke, autoriteks Imat Suumann, Malle Leis, Johannes Uiga jt. Teises ruumis on väljapanek “Eesti linnad", kus põhitähelepanu on pööratud küll Tartule, kuid pole unustatud ka teisi linnu nagu Tallinn (Enn Põldroos) , Haapsalu (Valve Janov), Rakvere (Benita Vomm). Näituseosas “Eesti inimesed" on portreteeritud inimesi maalt (Eduard Maaser) ja linnast (Louis Pavel), kunstnikke , noori ja vanu. Autoriteks noorema generatsiooni tegijad (Maris Tuuling) vaheldumas klassikutega (Ida Anton-Agu). Neljandas ruumis on üleval teosed, mida saab kokku võtta teemana “Töö ja puhkus", kus kajastatud ajaloolisi ja kaasaegseid tegevusi. Lisaks on üleval ka suuremõõtmeline maal rahvatantsijatega (Mati Ruljand), Valli Lember-Bogatkina ja Valdur Ohaka looming. Näitus on tasuta ning avatud veebruari lõpuni. 52x65,5 Hind: Erakogu Ei ole müügil Eduard Maaser Tartu vaade 1969 Akvarell,paber Ava 42x59,5 Hind: € 479 Ei ole müügil Eesti portree
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Eesti portree

01.02.2010 Tartu

E-Kunstisalong avas Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud näituse “Eesti portree"

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks avas E-Kunstisalong Tartus Raekoja plats 20 näituse “Eesti portree", kus maalid ja graafika aastatest 1938-2010. Neljas ruumis on teemade kaupa eksponeeritud poolsada teost 34 kunstnikult. Autorite hulgas on nii vanu häid pallaslasi kui ka noori tänapäeva kunstnikke.
Näituse esimese saali teema on “Eesti loodus", vaadata saab peamiselt Lõuna-Eesti maastikke, autoriteks Imat Suumann, Malle Leis, Johannes Uiga jt.
Teises ruumis on väljapanek “Eesti linnad", kus põhitähelepanu on pööratud küll Tartule, kuid pole unustatud ka teisi linnu nagu Tallinn (Enn Põldroos) , Haapsalu (Valve Janov), Rakvere (Benita Vomm).
Näituseosas “Eesti inimesed" on portreteeritud inimesi maalt (Eduard Maaser) ja linnast (Louis Pavel), kunstnikke , noori ja vanu. Autoriteks noorema generatsiooni tegijad (Maris Tuuling) vaheldumas klassikutega (Ida Anton-Agu).
Neljandas ruumis on üleval teosed, mida saab kokku võtta teemana “Töö ja puhkus", kus kajastatud ajaloolisi ja kaasaegseid tegevusi. Lisaks on üleval ka suuremõõtmeline maal rahvatantsijatega (Mati Ruljand), Valli Lember-Bogatkina ja Valdur Ohaka looming.
Näitus on tasuta ning avatud veebruari lõpuni.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Eesti portree

Autor Teadmata Jalgratturid 1978 pastell Hind: € 284 Ei ole müügil Sigrid Uiga Metsatööline 1962 õli, lõuend 62x54 Hind: € 1 150 Ei ole müügil H Tammet Tallinna vaade Õli, papp 27 x 38 Hind: € 252 raamitud Enn Põldroos Sügislehed tänaval, koolitüdrukud ja Jaani kirik 2006 Õli, lõuend 85 x 57 Hind: Erakogu Ei ole müügil Benita Vomm Amicitia Õli, papp 91 x 122 Hind: Erakogu Ei ole müügil Lembit Saarts Tähetorn 1958 Õli, lõuend 72 x 86 Hind: Erakogu Ei ole müügil Maret Olvet Tartu Kivisild 1979 Ofort, akvatinta Hind: € 118 Ei ole müügil Louis Pavel Loore Laisk Õli, papp 62 x 50 Hind: 25 000 Ei ole müügil Autor Teadmata Heinalised 1960ndate I pool Õli, lõuend 115 x 88 Hind: Erakogu Ei ole müügil Tarmo Roosimölder Kaks püüdjat 2010 Õli,lõuend 35 x 47 Hind: 6 440 Ei ole müügil Lea Liblik Varajane lumi 2009 Õli, lõuend 80 x 100 Hind: 7195 Ei ole müügil Lea Liblik Särav sügis 2009 Õli, lõuend 73 x 92 Hind: € 400 Ei ole müügil Endla Reinvee Taevaskoda 1975 Õli, lõuend 53,5 x 73,5 Hind: € 499 Ei ole müügil Peeter Ulas Võrumaa maastik 1963 Litograafia pm E-Kunstisalong avas Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud näituse “Eesti portree"Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamiseks avas E-Kunstisalong Tartus Raekoja plats 20 näituse “Eesti portree", kus maalid ja graafika aastatest 1938-2010. Neljas ruumis on teemade kaupa eksponeeritud poolsada teost 34 kunstnikult. Autorite hulgas on nii vanu häid pallaslasi kui ka noori tänapäeva kunstnikke.Näituse esimese saali teema on “Eesti loodus", vaadata saab peamiselt Lõuna-Eesti maastikke, autoriteks Imat Suumann, Malle Leis, Johannes Uiga jt.Teises ruumis on väljapanek “Eesti linnad", kus põhitähelepanu on pööratud küll Tartule, kuid pole unustatud ka teisi linnu nagu Tallinn (Enn Põldroos) , Haapsalu (Valve Janov), Rakvere (Benita Vomm). Näituseosas “Eesti inimesed" on portreteeritud inimesi maalt (Eduard Maaser) ja linnast (Louis Pavel), kunstnikke , noori ja vanu. Autoriteks noorema generatsiooni tegijad (Maris Tuuling) vaheldumas klassikutega (Ida Anton-Agu).Neljandas ruumis on üleval teosed, mida saab kokku võtta teemana “Töö ja puhkus", kus kajastatud ajaloolisi ja kaasaegseid tegevusi. Lisaks on üleval ka suuremõõtmeline maal rahvatantsijatega (Mati Ruljand), Valli Lember-Bogatkina ja Valdur Ohaka looming.Näitus on tasuta ning avatud veebruari lõpuni.

Eesti portree

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük