E-kunstisalong sai pooljuubeliks moekad E-kunstisalong alustas tegevust 25 aastat tagasi. Poolümmarguse aastapäeva tähistamiseks on salongi seinad saanud sisekujundaja Madis Liplapi näpunäidete järgi moodsa halli värvi, et selle taustal võiks kunstiteoste võlu senisest veelgi paremini esile tõusta. Pooljuubeli puhul on valminud Tartu-teemaline näitus. Selle avamiseks oli kokku kutsutud kunstisõbralikke tartlasi, kes mõnelgi moel on olnud abiks E-kunstisalongi tegevuses, aga samuti kogu linna kunstielu edendamises. Teiste hulgas oli näituse avamisele saabunud koos abikaasaga Andrus Ansip. Väljapanekus on tema portree, mille on maalinud Jüri Arrak E-kunstisalongi omaniku Tiia Karelsoni ettepanekul. Külaliste hulgas oli ka kunstikogujaid, nagu näiteks Andrei Sõritsa ja perekond Meos, samuti kunstnikke – Albert Gulk, Ilmar Kruusamäe, Evi Gailit, Navitrolla, Kalli Kalde, Margus Meinart, Evi Kaur . . . Muusikaga tegid näituse avamise pidulikumaks Riivo Jõgi ja Karmen Urb. Salongi suurema saali keskele on Madis Liplap kujundanud mugavat istumist võimaldava lopsakate toataimedega kaunistatud rohelise oaasi. Näituse avamisel oli selle ees postamendi servale asetatud raamat «Tartu kunstis. Siin me elame». Selle koostamisse on oma panuse andnud Daisi Kahur, Tiia Karelson ja Kaari Koch, kes ka tutvustas raamatu valmimist ja sisu. Raamatus on suur osa neist piltidest, mis on ka näitusele välja pandud. Mõlemad annavad ülevaate Tartust põhiliselt maalide, aga samuti mõnes muus tehnikas kunstiteostega. Vaatajale avaneb linn, nagu see oli kunstnike silmade ees selle headel ja halbadel päevadel – mitmeid pilte on teise maailmasõja purustustest. Kaari Koch kirjutab eessõnas, et kunstnike hulgas on esindatud «Pallase kunstikooli võtmeisikud, õpingute ajaks Tartusse pöördunud kunstnikud, legendaarsete pedagoogide vaimus õppinud järelpallaslased ning elavad klassikud». Koostaja sõnul pakub eriilmeline teoste valik nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning kinnitab tõdemust, et kauneim linn on Eestis Tartu. E-kunstisalong sai pooljuubeliks moekad hallid seinad ja värvikireva Tartu näituse koos raamatuga
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-kunstisalong sai pooljuubeliks moekad hallid seinad ja värvikireva Tartu näituse koos raamatuga

Raimu Hanson, Tartu Postimees 7. veebr. 2022

E-kunstisalong alustas tegevust 25 aastat tagasi. Poolümmarguse aastapäeva tähistamiseks on salongi seinad saanud sisekujundaja Madis Liplapi näpunäidete järgi moodsa halli värvi, et selle taustal võiks kunstiteoste võlu senisest veelgi paremini esile tõusta. Pooljuubeli puhul on valminud Tartu-teemaline näitus. Selle avamiseks oli kokku kutsutud kunstisõbralikke tartlasi, kes mõnelgi moel on olnud abiks E-kunstisalongi tegevuses, aga samuti kogu linna kunstielu edendamises.

Teiste hulgas oli näituse avamisele saabunud koos abikaasaga Andrus Ansip. Väljapanekus on tema portree, mille on maalinud Jüri Arrak E-kunstisalongi omaniku Tiia Karelsoni ettepanekul.

Külaliste hulgas oli ka kunstikogujaid, nagu näiteks Andrei Sõritsa ja perekond Meos, samuti kunstnikke – Albert Gulk, Ilmar Kruusamäe, Evi Gailit, Navitrolla, Kalli Kalde, Margus Meinart, Evi Kaur ... Muusikaga tegid näituse avamise pidulikumaks Riivo Jõgi ja Karmen Urb.

Salongi suurema saali keskele on Madis Liplap kujundanud mugavat istumist võimaldava lopsakate toataimedega kaunistatud rohelise oaasi. Näituse avamisel oli selle ees postamendi servale asetatud raamat «Tartu kunstis. Siin me elame». Selle koostamisse on oma panuse andnud Daisi Kahur, Tiia Karelson ja Kaari Koch, kes ka tutvustas raamatu valmimist ja sisu.

Raamatus on suur osa neist piltidest, mis on ka näitusele välja pandud. Mõlemad annavad ülevaate Tartust põhiliselt maalide, aga samuti mõnes muus tehnikas kunstiteostega. Vaatajale avaneb linn, nagu see oli kunstnike silmade ees selle headel ja halbadel päevadel – mitmeid pilte on teise maailmasõja purustustest.

Kaari Koch kirjutab eessõnas, et kunstnike hulgas on esindatud «Pallase kunstikooli võtmeisikud, õpingute ajaks Tartusse pöördunud kunstnikud, legendaarsete pedagoogide vaimus õppinud järelpallaslased ning elavad klassikud». Koostaja sõnul pakub eriilmeline teoste valik nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning kinnitab tõdemust, et kauneim linn on Eestis Tartu.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-kunstisalong sai pooljuubeliks moekad

E-kunstisalong alustas tegevust 25 aastat tagasi. Poolümmarguse aastapäeva tähistamiseks on salongi seinad saanud sisekujundaja Madis Liplapi näpunäidete järgi moodsa halli värvi, et selle taustal võiks kunstiteoste võlu senisest veelgi paremini esile tõusta. Pooljuubeli puhul on valminud Tartu-teemaline näitus. Selle avamiseks oli kokku kutsutud kunstisõbralikke tartlasi, kes mõnelgi moel on olnud abiks E-kunstisalongi tegevuses, aga samuti kogu linna kunstielu edendamises.Teiste hulgas oli näituse avamisele saabunud koos abikaasaga Andrus Ansip. Väljapanekus on tema portree, mille on maalinud Jüri Arrak E-kunstisalongi omaniku Tiia Karelsoni ettepanekul.Külaliste hulgas oli ka kunstikogujaid, nagu näiteks Andrei Sõritsa ja perekond Meos, samuti kunstnikke – Albert Gulk, Ilmar Kruusamäe, Evi Gailit, Navitrolla, Kalli Kalde, Margus Meinart, Evi Kaur ... Muusikaga tegid näituse avamise pidulikumaks Riivo Jõgi ja Karmen Urb.Salongi suurema saali keskele on Madis Liplap kujundanud mugavat istumist võimaldava lopsakate toataimedega kaunistatud rohelise oaasi. Näituse avamisel oli selle ees postamendi servale asetatud raamat «Tartu kunstis. Siin me elame». Selle koostamisse on oma panuse andnud Daisi Kahur, Tiia Karelson ja Kaari Koch, kes ka tutvustas raamatu valmimist ja sisu.Raamatus on suur osa neist piltidest, mis on ka näitusele välja pandud. Mõlemad annavad ülevaate Tartust põhiliselt maalide, aga samuti mõnes muus tehnikas kunstiteostega. Vaatajale avaneb linn, nagu see oli kunstnike silmade ees selle headel ja halbadel päevadel – mitmeid pilte on teise maailmasõja purustustest.Kaari Koch kirjutab eessõnas, et kunstnike hulgas on esindatud «Pallase kunstikooli võtmeisikud, õpingute ajaks Tartusse pöördunud kunstnikud, legendaarsete pedagoogide vaimus õppinud järelpallaslased ning elavad klassikud». Koostaja sõnul pakub eriilmeline teoste valik nii äratundmisrõõmu kui ka üllatusi ning kinnitab tõdemust, et kauneim linn on Eestis Tartu.

E-kunstisalong sai pooljuubeliks moekad hallid seinad ja värvikireva Tartu näituse koos raamatuga

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük