E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300. -, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik . . php?r] E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Tallinna galeriis on võimalik tutvuda 02. 10 - 10. 10. 06
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Tallinna galeriis on võimalik tutvuda 02.10 - 10.10.06

Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300.-, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik ..

Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300.-, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik eelregistreerida, selleks pöörduda Tartu või Tallinna galeriidesse. Info telefonil 7 366 777. Postimees
25. septemer 2006

E-Kunstisalongil tuleb järjekordne oksjon

E-Kunstisalongi järjekorras juba 17. kunstioksjon «Meistri kiituseks» toimub 11. oktoobril kell 19.00 Tallinnas Mustpeade majas.

Seekordse oksjonivaliku teevad omanäoliseks arvukad väliseesti kunstnike taiesed, mida Eestis varem näha pole saanud, näiteks Artur Mihkelsoo, Mai Vomm-Järve, Benita Vommi, Hugo Lepiku, Gustav Mägi, Juhan Nõmmiku, Arville Puström-Uusi ja Voldemar Tanki maalid.

Kui varasemal oksjonitel on esitletud kunstnik Erich Pehapi ennesõjaaegset loomingut, siis seekord üllatatakse aga kunstniku Kanadas valminud elurõõmsate maalidega.

Uute nimedena on seekordsel oksjonil oma töödega Artur Mihkelsoo, Adolf Säärits, Voldemar Tank ja Aleksander Möldroo, samuti tulevad enampakkumisele juba ka varasematelt oksjonitelt tuttavad kunstnikud nagu Eduard Wiiralt, Johannes Võerahansu, Efraim Allsalu, Rudolf Sepp, Elmar Leppik, Andrus Kasemaa, Olav Maran, Juhan Nõmmik, Enn Põldroos, Johannes Uiga, Voldemar Kangro-Pool, Ludvig Oskar, Elmar Leppik jt.

Traditsiooniliselt on E-Kunstisalongi oksjonil koht ka skulptuuril.

2006. aasta sügisoksjonil esindab Anton Starkopfi varajast ning seetõttu väga haruldast loomeaega Laiuse Vabadussõja mälestusmärgile valminud reljeef.

Juba on ka tavaks saanud, et enne oksjoneid pakub E-Kunstisalong võimaluse oksjonivalikuga tutvuda kõigil kunstihuvilistel.

Tartus on sügisoksjoni väljapanek huvilistele näha Tartu uues kaubamajas asuvas kunstisalongis kuni 30. septembrini, Tallinnas saab näitust vaadata 2.- 10. oktoobrini.

Alates sellest nädalast on saadaval ka oksjoni kataloogid.


Toimetas Inna-Katrin Hein, PM online


[http://www.postimees.ee/250906/esileht/meelelahutus/219830.php?r]


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga

Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides Kataloog maksab 300 Oksjonikataloog on saadaval nii Tartu, kui Tallinna galeriides. Kataloog maksab 300.-, mis kehtib oksjonipääsmena kahele. Kataloogi on võimalik osta ka oksjonil kohapeal. Võimalik ..

E-Kunstisalongi XVII oksjonitööde väljapanekuga Tallinna galeriis on võimalik tutvuda 02. 10 - 10. 10. 06

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük