E-Kunstisalongi 17 sünnipäeva näitus E-Kunstisalong tähistab oma 17. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus 34 kunstnikku on esindatud 50 teosega. Valikus on maastikud, lilled, figuurid kui ka abstraktsed kompositsioonid. Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Ilmar Kruusamäe ja Imat Suumanni töödega. Üllatuslikke fantaasiaolendeid on joonistustel ja avarellil kujutanud Gulk, rännakut ajalooradadel pakub Suumann ning abstraktseid teksti ja värvi kompositsioone esitab Kruusamäe. Talviseid vaateid pakuvad Maris Tuuling ja Anne Vasar ning rohelusest pakatavaid looduspilte Enno Allik, Liive Koppel ja Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Meri on jätkuvalt oma eripalgelisusega inspiratsiooni andnud nii Jan Tammikule kui ka Piret Jürgensonile. Tartu linna tuttavlikke paiku on maalidel jäädvustanud Anne Moggom ja Enno Allik. Klassikalised ¾anrid nagu lillemaal ning vaikelu on oma kuju ja värvi saanud Evi Kauri, Jan Tammiku, Kiira Kahro ja Lemme Haldre teostel. Oma värvi- ja kompositsioonilahenduste poolest on silmapaistvamad Valeri Vinogradov, Inge Kudisiim ja Kalli Kalde. Eraldi tasuks välja tuua värviküllases autoritehnikas Anne Parmasto teose seeriast HAPE ning Ahti Seppeti ainulaadsed ehtekunsti näited. Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele! 50x113 Hind: € 736 Ei ole müügil E-Kunstisalongi 17. sünnipäeva näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongi 17. sünnipäeva näitus

28.01.2014 Tartu

E-Kunstisalong tähistab oma 17. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus 34 kunstnikku on esindatud 50 teosega. Valikus on maastikud, lilled, figuurid kui ka abstraktsed kompositsioonid.

Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Ilmar Kruusamäe ja Imat Suumanni töödega. Üllatuslikke fantaasiaolendeid on joonistustel ja avarellil kujutanud Gulk, rännakut ajalooradadel pakub Suumann ning abstraktseid teksti ja värvi kompositsioone esitab Kruusamäe.

Talviseid vaateid pakuvad Maris Tuuling ja Anne Vasar ning rohelusest pakatavaid looduspilte Enno Allik, Liive Koppel ja Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Meri on jätkuvalt oma eripalgelisusega inspiratsiooni andnud nii Jan Tammikule kui ka Piret Jürgensonile. Tartu linna tuttavlikke paiku on maalidel jäädvustanud Anne Moggom ja Enno Allik.

Klassikalised ¾anrid nagu lillemaal ning vaikelu on oma kuju ja värvi saanud Evi Kauri, Jan Tammiku, Kiira Kahro ja Lemme Haldre teostel.

Oma värvi- ja kompositsioonilahenduste poolest on silmapaistvamad Valeri Vinogradov, Inge Kudisiim ja Kalli Kalde. Eraldi tasuks välja tuua värviküllases autoritehnikas Anne Parmasto teose seeriast HAPE ning Ahti Seppeti ainulaadsed ehtekunsti näited.

Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi 17 sünnipäeva näitus

Lemme Haldre Vaikelu 2013 Õli, papp 29,5x25 Hind: € 147 Ei ole müügil Albert Gulk Sinine õhtu 2011 Akvarell, paber E-Kunstisalong tähistab oma 17. tegevusaastat sünnipäevanäitusega, kus 34 kunstnikku on esindatud 50 teosega. Valikus on maastikud, lilled, figuurid kui ka abstraktsed kompositsioonid.Kursi koolkond on esindatud Albert Gulki, Ilmar Kruusamäe ja Imat Suumanni töödega. Üllatuslikke fantaasiaolendeid on joonistustel ja avarellil kujutanud Gulk, rännakut ajalooradadel pakub Suumann ning abstraktseid teksti ja värvi kompositsioone esitab Kruusamäe.Talviseid vaateid pakuvad Maris Tuuling ja Anne Vasar ning rohelusest pakatavaid looduspilte Enno Allik, Liive Koppel ja Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Meri on jätkuvalt oma eripalgelisusega inspiratsiooni andnud nii Jan Tammikule kui ka Piret Jürgensonile. Tartu linna tuttavlikke paiku on maalidel jäädvustanud Anne Moggom ja Enno Allik. Klassikalised ¾anrid nagu lillemaal ning vaikelu on oma kuju ja värvi saanud Evi Kauri, Jan Tammiku, Kiira Kahro ja Lemme Haldre teostel.Oma värvi- ja kompositsioonilahenduste poolest on silmapaistvamad Valeri Vinogradov, Inge Kudisiim ja Kalli Kalde. Eraldi tasuks välja tuua värviküllases autoritehnikas Anne Parmasto teose seeriast HAPE ning Ahti Seppeti ainulaadsed ehtekunsti näited.Teemade kui ka tehnikate poolest mitmekesine näitus pakub kahtlemata visuaalset naudingurõõmu nii vanadele kui uutele kunstisõpradele!

E-Kunstisalongi 17. sünnipäeva näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük