E-Kunstisalongi 16 sünnipäeva näitus Käesolev näitus on pühendatud E-Kunstisalongi 16. sünnipäevale. Otsustasime sel aastal seda koos kunstnikega tähistada. Näitusel osaleb 27 kunstnikku kokku 41 tööga, kõik viimastest aastatest. Need pakuvad huvitavat kaleidoskoopi praegusest eesti kuntist näidates erinevaid suundumusi ja omapäraseid käekirju. Tartu kunstis tõusevad ühise grupina esile Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Nii on näiteks Maris Tuulingult väljas kaks soojades oran¾ides toonides maali, mis kujutavad teekonda. Nii seda lühikest, mis kulgeb igal hommikul kodust tööle ja hiljem töölt koju kui laiemas mõttes inimese alatist teelviibimist üldse. Kindlasti väärib märkimist ka Margus Meinarti abstraktne töö, mis pakub nii silmailu kui värvirõõmu. Kodulinna Tartut on seekord kujutanud Lea Liblik, valides Emajõe Ateenale nii omase motiivi; Kaarsilla. Pealinna vaate leiab tähelepanelik vaatleja Alo Aarsalu teoselt. Kes aga otsib Eesti maastikku, leiab selle nii Enno Alliku, Anne Moggomi, Liive Koppeli ja teistegi loomingust. Sünnipäevanäitusel esinevad ka kaks kunstisõpradele ammu tuttavat, kuid vastandliku lähenemisega kunstnikku; Jan Tammik ja Inge Kudisiim. Iga kunstisõber peaks endale leidma mõne meelepärase teose meie 16. sünnipäeva näituse valikust. 24x30 Hind: € 350 Ei ole müügil E-Kunstisalongi 16. sünnipäeva näitus
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

E-Kunstisalongi 16. sünnipäeva näitus

21.01.2013 Tartu

Käesolev näitus on pühendatud E-Kunstisalongi 16. sünnipäevale.
Otsustasime sel aastal seda koos kunstnikega tähistada.

Näitusel osaleb 27 kunstnikku kokku 41 tööga, kõik viimastest aastatest.
Need pakuvad huvitavat kaleidoskoopi praegusest eesti kuntist näidates
erinevaid suundumusi ja omapäraseid käekirju. Tartu kunstis tõusevad ühise
grupina esile Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Nii on näiteks Maris
Tuulingult väljas kaks soojades oran¾ides toonides maali, mis kujutavad
teekonda. Nii seda lühikest, mis kulgeb igal hommikul kodust tööle ja
hiljem töölt koju kui laiemas mõttes inimese alatist teelviibimist üldse.
Kindlasti väärib märkimist ka Margus Meinarti abstraktne töö, mis pakub
nii silmailu kui värvirõõmu.

Kodulinna Tartut on seekord kujutanud Lea Liblik, valides Emajõe Ateenale
nii omase motiivi; Kaarsilla. Pealinna vaate leiab tähelepanelik
vaatleja Alo Aarsalu teoselt. Kes aga otsib Eesti maastikku, leiab selle
nii Enno Alliku, Anne Moggomi, Liive Koppeli ja teistegi loomingust.

Sünnipäevanäitusel esinevad ka kaks kunstisõpradele ammu tuttavat, kuid
vastandliku lähenemisega kunstnikku; Jan Tammik ja Inge Kudisiim.

Iga kunstisõber peaks endale leidma mõne meelepärase teose meie 16. sünnipäeva näituse valikust.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

E-Kunstisalongi 16 sünnipäeva näitus

Jelena Liba Moonid 2012 Õli, lõuend 70 x 50 Hind: € 475 Ei ole müügil Jelena Liba Rukkililled 2012 Õli,lõuend 60 x 50 Hind: € 325 Ei ole müügil Marju Villem Kabli rand 2011 Õli,lõuend 80,5 x 65,2 Hind: € 595 Ei ole müügil Marju Villem Kabli rand 2011 Õli,lõuend 64,5x80,7 Hind: € 595 Ei ole müügil Katrin Vahimets Priceless 2010 Akvarell,paber ava 61,5x24 Hind: € 185 Ei ole müügil Külli Trummal Alpikannid sinisel taustal 2011 Õli,papp 26x26 Hind: € 110 Ei ole müügil Maris Tuuling Õhtune teekond 2011 Akrüül, kollaa¾, lõuend 70x50 Hind: € 598 Ei ole müügil Maris Tuuling Hommikune teekond 2011 Akrüül, kollaa¾, lõuend Käesolev näitus on pühendatud E-Kunstisalongi 16. sünnipäevale.Otsustasime sel aastal seda koos kunstnikega tähistada. Näitusel osaleb 27 kunstnikku kokku 41 tööga, kõik viimastest aastatest.Need pakuvad huvitavat kaleidoskoopi praegusest eesti kuntist näidateserinevaid suundumusi ja omapäraseid käekirju. Tartu kunstis tõusevad ühisegrupina esile Konrad Mäe Ateljee Seltsi liikmed. Nii on näiteks MarisTuulingult väljas kaks soojades oran¾ides toonides maali, mis kujutavadteekonda. Nii seda lühikest, mis kulgeb igal hommikul kodust tööle jahiljem töölt koju kui laiemas mõttes inimese alatist teelviibimist üldse.Kindlasti väärib märkimist ka Margus Meinarti abstraktne töö, mis pakubnii silmailu kui värvirõõmu.Kodulinna Tartut on seekord kujutanud Lea Liblik, valides Emajõe Ateenalenii omase motiivi; Kaarsilla. Pealinna vaate leiab tähelepanelikvaatleja Alo Aarsalu teoselt. Kes aga otsib Eesti maastikku, leiab sellenii Enno Alliku, Anne Moggomi, Liive Koppeli ja teistegi loomingust.Sünnipäevanäitusel esinevad ka kaks kunstisõpradele ammu tuttavat, kuidvastandliku lähenemisega kunstnikku; Jan Tammik ja Inge Kudisiim.Iga kunstisõber peaks endale leidma mõne meelepärase teose meie 16. sünnipäeva näituse valikust.

E-Kunstisalongi 16. sünnipäeva näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük