Dirigent Eri Klas, Nelly Drell alustas kunstiõpinguid Eesti Kunstiakadeemias maali erialal. Bakalaureusekraadi omandas ta Miami Rahvusvahelises Kunstikolled¾is ning magistri New Yorgi Kunstiakadeemias 2003. aastal. Käesolev teos oli eksponeeritud 2009. aastal Eesti Suursaatkonnas Budapestis, 2011. aastal Eesti Rahvusraamatukogus ja 2014. aastal Kuressaare kultuurikeskuses näitusel "Eesti kuulsused" ning on reprodutseeritud samanimelises kataloogis lk 15. Kunstikriitik Harry Liivrand kirjutab kataloogis: "Nelly Drell, vanuselt ja karjäärilt alles noor maalija, ei vasta oma loominguga üldsegi üldlevinud kuvandile kaasaegsest noorest kunstnikust kui kontseptuaalset protestikunsti viljelevast mässajast. Pigem näib nagu kohtuks tema maalide ees auväärse akadeemiku töödega. Teos pärineb dirigent Eri Klasi kunstikogust. aastast Eesti Kunstnike Liidu liige Dirigent Eri Klas, Nelly Drell E-kunstisalongis Drell Nelly
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Dirigent Eri Klas, Nelly Drell E-kunstisalongis
Nelly Drell (sünd 1979)

Dirigent Eri Klas

2009 Õli, lõuend. Signatuuriga. 115x90
Alghind: € €3900
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Drell alustas kunstiõpinguid Eesti Kunstiakadeemias maali erialal.
Bakalaureusekraadi omandas ta Miami Rahvusvahelises
Kunstikolled¾is ning magistri New Yorgi Kunstiakadeemias
2003. aastal. Käesolev teos oli eksponeeritud 2009.
aastal Eesti Suursaatkonnas Budapestis, 2011. aastal Eesti
Rahvusraamatukogus ja 2014. aastal Kuressaare kultuurikeskuses
näitusel "Eesti kuulsused" ning on reprodutseeritud samanimelises
kataloogis lk 15. Kunstikriitik Harry Liivrand kirjutab
kataloogis: "Nelly Drell, vanuselt ja karjäärilt alles noor maalija,
ei vasta oma loominguga üldsegi üldlevinud kuvandile kaasaegsest
noorest kunstnikust kui kontseptuaalset protestikunsti viljelevast
mässajast. Pigem näib nagu kohtuks tema maalide ees
auväärse akadeemiku töödega.
Teos pärineb dirigent Eri Klasi kunstikogust.Nelly Drell (sünd 1979)
Maalikunstnik Nelly Drell sündis 1979. aastal Tallinnas.Pärast keskkooli lõppu, aastatel 1998-2000 jätkas ta oma õpinguid Eesti Kunstiakadeemias maali erialal, hiljem Miami Rahvusvahelises Kunstikolled¾is (2000-2001) ning New Yorgi Kunstiakadeemias (2001-2003).Nelly Drelli looming paistab silma julge ja realistliku käsitluse ning figuraalkompositsioonide rohkuse poolest. Ta ei karda erinevate kunstistiilidega eksperimenteerida - nii võib tema maalide hulgast leida hüperrealistlikke linnavaateid, rahvusromantilisi pidulisi kui ka kõikvõimalikke teisi stiile, barokist klassitsismini. Sama mitmekülgne on kunstnik oma teemade valikult, tööde seas on ühtviisi nii värvikaid spordisündmusi, dramaatilisi stseene ajaloost, vallatuid akte, ilmekaid portreid ja loodusvaateid. Vormikäsitlus ja motiivide valikud vahelduvad, kuid põhitähelepanu all olev - harmoonilisena kujutatud inimesed - jäävad.Nelly Drell on oma maale alates 1995. aastast eksponeerinud kümnetel grupi- ja isikunäitustel, ta on pälvinud 2001. aastal Miami Rahvusvahelise Kunstikolled¾i Noorte visuaalse kunsti auhinna ja 2008. aastal SMV-preemia Eesti maalikunstnike liidu aastanäituselt. Alates 2004. aastast on ta Eesti Maalikunstnike Liidu liige ja 2012. aastast Eesti Kunstnike Liidu liige.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Dirigent Eri Klas, Nelly

Nelly Drell (sünd 1979) Dirigent Eri Klas 2009 Õli, lõuend Signatuuriga Drell alustas kunstiõpinguid Eesti Kunstiakadeemias maali erialal.Bakalaureusekraadi omandas ta Miami RahvusvahelisesKunstikolled¾is ning magistri New Yorgi Kunstiakadeemias2003. aastal. Käesolev teos oli eksponeeritud 2009.aastal Eesti Suursaatkonnas Budapestis, 2011. aastal EestiRahvusraamatukogus ja 2014. aastal Kuressaare kultuurikeskusesnäitusel "Eesti kuulsused" ning on reprodutseeritud samanimeliseskataloogis lk 15. Kunstikriitik Harry Liivrand kirjutabkataloogis: "Nelly Drell, vanuselt ja karjäärilt alles noor maalija,ei vasta oma loominguga üldsegi üldlevinud kuvandile kaasaegsestnoorest kunstnikust kui kontseptuaalset protestikunsti viljelevastmässajast. Pigem näib nagu kohtuks tema maalide eesauväärse akadeemiku töödega.Teos pärineb dirigent Eri Klasi kunstikogust.

Dirigent Eri Klas, Nelly Drell E-kunstisalongis

Drell Nelly
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük