Carmen, Sirje Okas Ainso Okas-Ainso lahkus lapsena koos oma perega 1944. aastal Saksamaale ning sealt edasi Argentiinasse. Buenos Aireses omandas Okas-Ainso farmaatsia ja biokeemia alase kõrghariduse ning emigreerus siis New Yorki, kus ta elab siiani. Oma erialase töö kõrval tegeles Okas-Ainso ka kunstiga. 1975. aastal astus ta New Yorgi Osariigi Ülikooli kunsti erialale ning hakkas näitustel esinema. Rohkelt grupinäitustel üles astunud ning ka isikunäitustel osalenud Okas-Ainso on pälvinud mitmeid kunstiauhindu. Kunstiteadlane Kersti Koll on kunstniku loomingust kirjutanud nii: "Tema maalide keskpunktis on inimene koos oma loo ja saatusega. Kunstniku üks meelisvaldkondi on portree. Kaasaelamisega on Sirje Okas-Ainso vaadelnud talle väga tuttavaid ladina-ameerika inimtüüpe, eriti sealseid naisi oma murede ja rõõmudega. “ Maalides on fookuses inimfiguurid fantaasiamaailma Carmen, Sirje Okas Ainso E-kunstisalongis Okas Ainso Sirje
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Carmen, Sirje Okas Ainso E-kunstisalongis
Sirje Okas Ainso (sünd 1936)

Carmen

1988 Õli, lõuend. Signatuuriga. 81,5x60,5
Alghind: €1200, lõpphind: € 1 850
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

Okas-Ainso lahkus lapsena koos oma perega 1944. aastal Saksamaale ning sealt edasi Argentiinasse. Buenos Aireses omandas Okas-Ainso farmaatsia ja biokeemia alase kõrghariduse ning emigreerus siis New Yorki, kus ta elab siiani. Oma erialase töö kõrval tegeles Okas-Ainso ka kunstiga. 1975. aastal astus ta New Yorgi Osariigi Ülikooli kunsti erialale ning hakkas näitustel esinema. Rohkelt grupinäitustel üles astunud ning ka isikunäitustel osalenud Okas-Ainso on pälvinud mitmeid kunstiauhindu. Kunstiteadlane Kersti Koll on kunstniku loomingust kirjutanud nii: "Tema maalide keskpunktis on inimene koos oma loo ja saatusega. Kunstniku üks meelisvaldkondi on portree. Kaasaelamisega on Sirje Okas-Ainso vaadelnud talle väga tuttavaid ladina-ameerika inimtüüpe, eriti sealseid naisi oma murede ja rõõmudega.“Sirje Okas Ainso (sünd 1936)
Sündinud 1936. aastal Tartus. Lahkus 1944. aastal Saksmaale ning sealt Argentiinasse, kus omandas biokeemiku kraadi, täna elab USA-s. Kunsti on ta õppinud New Yorgi riigiülikoolis. Maalides on fookuses inimfiguurid fantaasiamaailma.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Carmen, Sirje Okas Ainso

Sirje Okas Ainso (sünd 1936) Carmen 1988 Õli, lõuend Signatuuriga Okas-Ainso lahkus lapsena koos oma perega 1944. aastal Saksamaale ning sealt edasi Argentiinasse. Buenos Aireses omandas Okas-Ainso farmaatsia ja biokeemia alase kõrghariduse ning emigreerus siis New Yorki, kus ta elab siiani. Oma erialase töö kõrval tegeles Okas-Ainso ka kunstiga. 1975. aastal astus ta New Yorgi Osariigi Ülikooli kunsti erialale ning hakkas näitustel esinema. Rohkelt grupinäitustel üles astunud ning ka isikunäitustel osalenud Okas-Ainso on pälvinud mitmeid kunstiauhindu. Kunstiteadlane Kersti Koll on kunstniku loomingust kirjutanud nii: "Tema maalide keskpunktis on inimene koos oma loo ja saatusega. Kunstniku üks meelisvaldkondi on portree. Kaasaelamisega on Sirje Okas-Ainso vaadelnud talle väga tuttavaid ladina-ameerika inimtüüpe, eriti sealseid naisi oma murede ja rõõmudega.“

Carmen, Sirje Okas Ainso E-kunstisalongis

Okas Ainso Sirje
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük