Börsi käik, Enno Lehis Enno Lehis oli õppinud nii muusikat kui ka kunsti ning jagas end nende kahe muusa vahel. Ta on tuntud akvarellist, kelle loomingu põhiosa moodustavad maastikud, eriti sügisesed motiivid. Tema akvarellid on maalitud sulavates toonides. Börsi käik on kunstnike poolt aarmastatud motiiv Tallinna vanalinnas, mida on jäädvustanud mitmed meistrid. Lehise kompositsioonis on vanalinnale omast romantika ja salapära hõngu. Üksikud inimfiguurid muudavad vaate atraktiivsemaks. 2009 kell 16 Börsi käik, Enno Lehis E-kunstisalongis Lehis Enno
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Börsi käik, Enno Lehis E-kunstisalongis
Enno Lehis (1912-2011)

Börsi käik

1971 Akvarell, paber Ava 62,5 x 51
signeeritud
Alghind: € 6500/€415
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

Enno Lehis oli õppinud nii muusikat kui ka kunsti ning jagas end nende kahe muusa vahel.Ta on tuntud akvarellist, kelle loomingu põhiosa moodustavad maastikud, eriti sügisesed motiivid. Tema akvarellid on maalitud sulavates toonides.

Börsi käik on kunstnike poolt aarmastatud motiiv Tallinna vanalinnas, mida on jäädvustanud mitmed meistrid. Lehise kompositsioonis on vanalinnale omast romantika ja salapära hõngu. Üksikud inimfiguurid muudavad vaate atraktiivsemaks.Enno Lehis (1912-2011)
Akvarellist, sündis 1912. aastal Harjumaal, Loksal. Suri 2011. aastal. Õppis 1930-1934 Tallinna Konservatooriumis trompeti erialal. Jätkas õpinguid 1944-1951 ERKI-s maali erialal. Töötas vabakutselisena. Loomingu põhiosa moodustavad maastikumaalid, enim kujutatud merd ja sügisest loodust, viljelenud ka kompositsiooni ja portreed. Kasutanud pehmeid sulavaid toone, mille saavutanud värve märjalt seguneda lastes.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Börsi käik, Enno Lehis

Enno Lehis (1912-2011) Börsi käik 1971 Akvarell, paber Ava 62,5 x 51 signeeritud Alghind: € 6500/€415 5 XX sajandi eesti kunsti meistrid 19 Enno Lehis oli õppinud nii muusikat kui ka kunsti ning jagas end nende kahe muusa vahel.Ta on tuntud akvarellist, kelle loomingu põhiosa moodustavad maastikud, eriti sügisesed motiivid. Tema akvarellid on maalitud sulavates toonides.
Börsi käik on kunstnike poolt aarmastatud motiiv Tallinna vanalinnas, mida on jäädvustanud mitmed meistrid. Lehise kompositsioonis on vanalinnale omast romantika ja salapära hõngu. Üksikud inimfiguurid muudavad vaate atraktiivsemaks.

Börsi käik, Enno Lehis E-kunstisalongis

Lehis Enno
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük