Arville Puström-Uus maalide näitus Arville Puström-Uus sündis 1921. aastal Tallinnas. 1940. aastal pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. 1942. aastal abiellus Arville Uus Aksel Puströmiga ning astus "Pallasesse", kus ta sai õppida 1944. aastani. Seejärel lahkus Arville Puström-Uus kodumaalt Saksamaale. 1946. aastal anti sõjapõgenikele, kellel oli sõja tõttu kool pooleli jäänud, võimalus edasi õppida Saksamaa ülikoolides ilma õppemaksuta. Kunstnik asus õppima Düsseldorfi Kunstiakadeemiasse, kus tema õpetajateks olid professor Schmurr, professor Köster, Dr Herzog ja Dr Schmid. 1949. aastal avanes kunstnikul võimalus emigreeruda USA-sse. Peatselt hakkas Arville Puström-Uus tegelema uuel kodumaal ka maalimisega. aastatel 1952-1953 täiendas ta end Harry Ballingeri ja Chetcuti stuudios meremaalide loomise kursustel ning õppis Morristownis Adolf Konradi ja John Howelli juures. Aastatel 1961-1980 oli ta Mendhamis kunstiõpetaja, seejärel on olnud vabakutseline, loonud meisterliku tehnikaga impressionistlikke ilupilte - maastikke, vaikelusid, meremaale. Arville Puström-Uus kuulub ka Morristown Art Association'i, American Artist Professional League'i, Morris County art Association'i, Somerset Art Association'i, New Yorgi Eesti kunstnike kogusse ning Toronto Eesti Kunstnike koondisesse ja paljudesse teistesse kunstiühingutesse. Kunstnik on esinenud oma personaalnäitustega eestlastele USA-s ning ka Kanadas, Rootsis, Saksamaal, samuti on ta esinenud kõigil Eesti Päevade ja ESTO-de näitustel. Arville Puström-Uus maale võib leida erakogudes üle maailmas, lisaks USA-le ka Austraalias, Jaapanis, Kanadas, Havail ja Eestis. 40,6x30,6 Hind: € 325 Ei ole müügil Arville Puström-Uus maalide näitus
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

Arville Puström-Uus maalide näitus

21.11.2012 Tartu

Arville Puström-Uus sündis 1921. aastal Tallinnas. 1940. aastal pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. 1942. aastal abiellus Arville Uus Aksel Puströmiga ning astus "Pallasesse", kus ta sai õppida 1944. aastani. Seejärel lahkus Arville Puström-Uus kodumaalt Saksamaale.

1946. aastal anti sõjapõgenikele, kellel oli sõja tõttu kool pooleli jäänud, võimalus edasi õppida Saksamaa ülikoolides ilma õppemaksuta. Kunstnik asus õppima Düsseldorfi Kunstiakadeemiasse, kus tema õpetajateks olid professor Schmurr, professor Köster, Dr Herzog ja Dr Schmid.

1949. aastal avanes kunstnikul võimalus emigreeruda USA-sse. Peatselt hakkas Arville Puström-Uus tegelema uuel kodumaal ka maalimisega. aastatel 1952-1953 täiendas ta end Harry Ballingeri ja Chetcuti stuudios meremaalide loomise kursustel ning õppis Morristownis Adolf Konradi ja John Howelli juures.

Aastatel 1961-1980 oli ta Mendhamis kunstiõpetaja, seejärel on olnud vabakutseline, loonud meisterliku tehnikaga impressionistlikke ilupilte - maastikke, vaikelusid, meremaale.

Arville Puström-Uus kuulub ka Morristown Art Association'i, American Artist Professional League'i, Morris County art Association'i, Somerset Art Association'i, New Yorgi Eesti kunstnike kogusse ning Toronto Eesti Kunstnike koondisesse ja paljudesse teistesse kunstiühingutesse.

Kunstnik on esinenud oma personaalnäitustega eestlastele USA-s ning ka Kanadas, Rootsis, Saksamaal, samuti on ta esinenud kõigil Eesti Päevade ja ESTO-de näitustel.

Arville Puström-Uus maale võib leida erakogudes üle maailmas, lisaks USA-le ka Austraalias, Jaapanis, Kanadas, Havail ja Eestis.Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Arville Puström-Uus maalide näitus

Arville Puström-Uus Väikesed sirelid Õli, lõuend 25x20 Hind: € 225 Ei ole müügil Arville Puström-Uus Väikesed sirelid Õli, lõuend Arville Puström-Uus sündis 1921. aastal Tallinnas. 1940. aastal pärast gümnaasiumi lõpetamist suundus ta Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. 1942. aastal abiellus Arville Uus Aksel Puströmiga ning astus "Pallasesse", kus ta sai õppida 1944. aastani. Seejärel lahkus Arville Puström-Uus kodumaalt Saksamaale.1946. aastal anti sõjapõgenikele, kellel oli sõja tõttu kool pooleli jäänud, võimalus edasi õppida Saksamaa ülikoolides ilma õppemaksuta. Kunstnik asus õppima Düsseldorfi Kunstiakadeemiasse, kus tema õpetajateks olid professor Schmurr, professor Köster, Dr Herzog ja Dr Schmid. 1949. aastal avanes kunstnikul võimalus emigreeruda USA-sse. Peatselt hakkas Arville Puström-Uus tegelema uuel kodumaal ka maalimisega. aastatel 1952-1953 täiendas ta end Harry Ballingeri ja Chetcuti stuudios meremaalide loomise kursustel ning õppis Morristownis Adolf Konradi ja John Howelli juures.Aastatel 1961-1980 oli ta Mendhamis kunstiõpetaja, seejärel on olnud vabakutseline, loonud meisterliku tehnikaga impressionistlikke ilupilte - maastikke, vaikelusid, meremaale. Arville Puström-Uus kuulub ka Morristown Art Association'i, American Artist Professional League'i, Morris County art Association'i, Somerset Art Association'i, New Yorgi Eesti kunstnike kogusse ning Toronto Eesti Kunstnike koondisesse ja paljudesse teistesse kunstiühingutesse. Kunstnik on esinenud oma personaalnäitustega eestlastele USA-s ning ka Kanadas, Rootsis, Saksamaal, samuti on ta esinenud kõigil Eesti Päevade ja ESTO-de näitustel. Arville Puström-Uus maale võib leida erakogudes üle maailmas, lisaks USA-le ka Austraalias, Jaapanis, Kanadas, Havail ja Eestis.

Arville Puström-Uus maalide näitus

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük