Akt, Aleksei Viilup E-kunstisalongis Aleksei Viilup õppis maali Jaan Koorti nimelise Riigi Rakenduskunsti Koolis, kuuludes koos Evald Okase, Oskar Raunami jt endise Riigi Kõrgema Kunstikooli esimeste ja ainukeste lõpetajate hulka 1941. aastal. Viilup kujundas pärast õpinguid näitusi ja suurüritusi ning plakateid. Selle kõrval viljeles ka maaliloomingut, kus domineerivad linna- ja maastikuvaated ning aktid. aastal Tallinnas Akt, Aleksei Viilup E-kunstisalongis Viilup Aleksei
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Akt, Aleksei Viilup E-kunstisalongis

Akt

1960ndad Õli, lõuend. Signatuurita. 60x42
Alghind: 650 €, lõpphind: € müüdud
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Aleksei Viilup õppis maali Jaan Koorti nimelise Riigi Rakenduskunsti Koolis, kuuludes koos Evald Okase, Oskar Raunami jt endise Riigi Kõrgema Kunstikooli esimeste ja ainukeste lõpetajate hulka 1941. aastal. Viilup kujundas pärast õpinguid näitusi ja suurüritusi ning plakateid. Selle kõrval viljeles ka maaliloomingut, kus domineerivad linna- ja maastikuvaated ning aktid.Aleksei Viilup
Aleksei Viilup sündis 1916. aastal Valgas. Lõpetas 1941. aastal maali alal Jaan Koorti nimelise Riigi Rakenduskunsti Kooli, kuuludes koos Evald Okase, Oskar Raunami jt endise Riigi Kõrgema Kunstikooli esimeste ja ainukeste lõpetajate hulka. Töötas sõja ajal Voldemar Tomassovi ja 1965-78 Arsi dekooriateljees kujunduskunstnikuna. Alates 1946. aastast Kunstnike Liidu liige. Kujundas näitusi ja suurüritusi, viljeles portree- ja dekoratiivmaali ning plakatit.Kunstnik suri 1978. aastal Tallinnas.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Aleksei Viilup E-kunstisalongis

Aleksei Viilup Akt 1960ndad Õli, lõuend Signatuurita Aleksei Viilup õppis maali Jaan Koorti nimelise Riigi Rakenduskunsti Koolis, kuuludes koos Evald Okase, Oskar Raunami jt endise Riigi Kõrgema Kunstikooli esimeste ja ainukeste lõpetajate hulka 1941. aastal. Viilup kujundas pärast õpinguid näitusi ja suurüritusi ning plakateid. Selle kõrval viljeles ka maaliloomingut, kus domineerivad linna- ja maastikuvaated ning aktid.

Akt, Aleksei Viilup E-kunstisalongis

Viilup Aleksei
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük