Evi Gailiti maalinäitus ''Reede'' Kunstnik Evi Gailiti (S 1952) maalinäitus „Reede“ Evi Gailit on Eesti vabakutseline kunstnik. Ta on maalihariduse saanud Kujutava Kunsti Kaugõppekursustel Silvia Jõgeveri õpilasena (lõpetanud 1991) ja Konrad Mägi Ateljees 1999-2005, juhendajaks Heldur Viires. Alates 2004. aastast Kunstiühingu Pallas liige, samuti Tartu Kunstnike Liidu (2009), Konrad Mägi Ateljee Seltsi (2014) ja Eesti Maalikunstnike Liidu liige (2018). Näitustel on esinenud alates 2003. aastast, nende hulgas on nii ülevaate-, grupi- kui ka isikunäitused nii kodus kui välismaal. Kunstniku isikunäituse „Reede“ toimumiskohaks on E-Kunstisalong. Hoolimata akna taga möllavast lumetuisust ja veebruarile omasest muutlikust ilmast loob värvirohke näitus tõepoolest rõõmsa ja kevadise tuju. Kuid peale äärmiselt eduka värvidega mängimise tasub tähelepanu pöörata ka loomingus kajastatud omapärastele vormidele, mille poolest on Evi Gailiti tööd meeldejäävad ning kergesti äratuntavad. Võib oletada, et nendes kahes aspektis peitubki kunstniku käekiri. Mis puudutab näituse teematikat, siis võib julgelt väita: ühe teemaga ei piirdu see kindlasti. Kui mõnedes maalides on kajastatud üldinimlikud ehk olmelised igapäevaelu teemad, siis teised on keskendunud maastiku kujutamisele. Kuid kõik eksponeeritud maalid võivad reedele viidata: reedel loodud natüürmort, reedene maastik, teoses kajastatud reede hilisõhtu. . . Evi Gailiti meelest on reede selline teistmoodi päev, mil on tunda nädalalõpu lähedust ja vabameelsust. Ideaalne päev, et endale lõbutsemist lubada, kui aga midagi valesti läheb, siis on ka kindlasti reede. Kunstnikule meeldib päris tihti maalidesse veidi huumorit ja väikest irooniat peita. „Ma ei taha, et vaatajad otsiksid maalidelt asju või kujutusi, et mis või kes seal täpselt peal on, soovitan lasta silmadel lihtsalt värvide peal mõnuleda ja värvimängust emotsioon saada. Proovin maalide nimedesse ka mõne viite oma tuju või meeleolu kohta panna“ – Evi Gailit. Kuigi otsest inspiratsiooniallikat kunstnikul ei ole, hindab ta maalimise ajal mängivat muusikat ja rahu, kui kedagi pole lähedal ning ta saab oma ideid lõuendile viia. Näitus on rikkalik ja mitmekülgne nii eksponeeritud teoste, kasutatud värvipaleti kui kajastatud teemade poolest. Tulge uudistama! Hind: 795 raamitud Müüdud Evi Gailiti maalinäitus ''Reede''
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Evi Gailiti maalinäitus ''Reede''

10.02.2023 Tartu galerii

Kunstnik Evi Gailiti (S 1952) maalinäitus „Reede“
Evi Gailit on Eesti vabakutseline kunstnik. Ta on maalihariduse saanud Kujutava Kunsti Kaugõppekursustel Silvia Jõgeveri õpilasena (lõpetanud 1991) ja Konrad Mägi Ateljees 1999-2005, juhendajaks Heldur Viires. Alates 2004. aastast Kunstiühingu Pallas liige, samuti Tartu Kunstnike Liidu (2009), Konrad Mägi Ateljee Seltsi (2014) ja Eesti Maalikunstnike Liidu liige (2018). Näitustel on esinenud alates 2003. aastast, nende hulgas on nii ülevaate-, grupi- kui ka isikunäitused nii kodus kui välismaal.
Kunstniku isikunäituse „Reede“ toimumiskohaks on E-Kunstisalong. Hoolimata akna taga möllavast lumetuisust ja veebruarile omasest muutlikust ilmast loob värvirohke näitus tõepoolest rõõmsa ja kevadise tuju. Kuid peale äärmiselt eduka värvidega mängimise tasub tähelepanu pöörata ka loomingus kajastatud omapärastele vormidele, mille poolest on Evi Gailiti tööd meeldejäävad ning kergesti äratuntavad. Võib oletada, et nendes kahes aspektis peitubki kunstniku käekiri. Mis puudutab näituse teematikat, siis võib julgelt väita: ühe teemaga ei piirdu see kindlasti. Kui mõnedes maalides on kajastatud üldinimlikud ehk olmelised igapäevaelu teemad, siis teised on keskendunud maastiku kujutamisele. Kuid kõik eksponeeritud maalid võivad reedele viidata: reedel loodud natüürmort, reedene maastik, teoses kajastatud reede hilisõhtu... Evi Gailiti meelest on reede selline teistmoodi päev, mil on tunda nädalalõpu lähedust ja vabameelsust. Ideaalne päev, et endale lõbutsemist lubada, kui aga midagi valesti läheb, siis on ka kindlasti reede. Kunstnikule meeldib päris tihti maalidesse veidi huumorit ja väikest irooniat peita. „Ma ei taha, et vaatajad otsiksid maalidelt asju või kujutusi, et mis või kes seal täpselt peal on, soovitan lasta silmadel lihtsalt värvide peal mõnuleda ja värvimängust emotsioon saada. Proovin maalide nimedesse ka mõne viite oma tuju või meeleolu kohta panna“ – Evi Gailit.
Kuigi otsest inspiratsiooniallikat kunstnikul ei ole, hindab ta maalimise ajal mängivat muusikat ja rahu, kui kedagi pole lähedal ning ta saab oma ideid lõuendile viia. Näitus on rikkalik ja mitmekülgne nii eksponeeritud teoste, kasutatud värvipaleti kui kajastatud teemade poolest.
Tulge uudistama!Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Evi Gailiti maalinäitus ''Reede''

Evi Gailit Üllatus 2022 Õli, papp Kunstnik Evi Gailiti (S 1952) maalinäitus „Reede“Evi Gailit on Eesti vabakutseline kunstnik. Ta on maalihariduse saanud Kujutava Kunsti Kaugõppekursustel Silvia Jõgeveri õpilasena (lõpetanud 1991) ja Konrad Mägi Ateljees 1999-2005, juhendajaks Heldur Viires. Alates 2004. aastast Kunstiühingu Pallas liige, samuti Tartu Kunstnike Liidu (2009), Konrad Mägi Ateljee Seltsi (2014) ja Eesti Maalikunstnike Liidu liige (2018). Näitustel on esinenud alates 2003. aastast, nende hulgas on nii ülevaate-, grupi- kui ka isikunäitused nii kodus kui välismaal. Kunstniku isikunäituse „Reede“ toimumiskohaks on E-Kunstisalong. Hoolimata akna taga möllavast lumetuisust ja veebruarile omasest muutlikust ilmast loob värvirohke näitus tõepoolest rõõmsa ja kevadise tuju. Kuid peale äärmiselt eduka värvidega mängimise tasub tähelepanu pöörata ka loomingus kajastatud omapärastele vormidele, mille poolest on Evi Gailiti tööd meeldejäävad ning kergesti äratuntavad. Võib oletada, et nendes kahes aspektis peitubki kunstniku käekiri. Mis puudutab näituse teematikat, siis võib julgelt väita: ühe teemaga ei piirdu see kindlasti. Kui mõnedes maalides on kajastatud üldinimlikud ehk olmelised igapäevaelu teemad, siis teised on keskendunud maastiku kujutamisele. Kuid kõik eksponeeritud maalid võivad reedele viidata: reedel loodud natüürmort, reedene maastik, teoses kajastatud reede hilisõhtu... Evi Gailiti meelest on reede selline teistmoodi päev, mil on tunda nädalalõpu lähedust ja vabameelsust. Ideaalne päev, et endale lõbutsemist lubada, kui aga midagi valesti läheb, siis on ka kindlasti reede. Kunstnikule meeldib päris tihti maalidesse veidi huumorit ja väikest irooniat peita. „Ma ei taha, et vaatajad otsiksid maalidelt asju või kujutusi, et mis või kes seal täpselt peal on, soovitan lasta silmadel lihtsalt värvide peal mõnuleda ja värvimängust emotsioon saada. Proovin maalide nimedesse ka mõne viite oma tuju või meeleolu kohta panna“ – Evi Gailit. Kuigi otsest inspiratsiooniallikat kunstnikul ei ole, hindab ta maalimise ajal mängivat muusikat ja rahu, kui kedagi pole lähedal ning ta saab oma ideid lõuendile viia. Näitus on rikkalik ja mitmekülgne nii eksponeeritud teoste, kasutatud värvipaleti kui kajastatud teemade poolest. Tulge uudistama!

Evi Gailiti maalinäitus ''Reede''

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük