Margus Meinarti näitus ''Reetmine'' Olin teinud maailmaga lepingu, omapoolsete tingimustega, lähtudes mulle sobivatest väärtustest, tuginedes moraalselt õigetele põhimõtetele. Maalilm oli korras ja pidas lepingust kinni, kuni… Näituse aluseks on „Põlenud kaunitar“. Ukraina. Kõik teised pildid on ainult kommentaarid sellele. Ma olen reetnud kunstitarvete poed. Ma olen reetnud raamitöökajad. Ma olen reetnud tasase pildipinna. Ma olen reetnud omandatud maalilaadi. Omandatud mõttemustrid. Reetsin Pebeo. Ilu ajab oksapeale. Ausammasausammasausammasausammasausammasausammas. Ja lilled. Margus Meinart Hind: € 3 200 raamitud Ei ole müügil Margus Meinarti näitus ''Reetmine'' 10. 05. 2024-04. 06. 2024
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Margus Meinarti näitus ''Reetmine'' 10.05.2024-04.06.2024

10.05.2024 Tartu galerii

Olin teinud maailmaga lepingu, omapoolsete tingimustega, lähtudes mulle sobivatest väärtustest, tuginedes moraalselt õigetele põhimõtetele. Maalilm oli korras ja pidas lepingust kinni, kuni…
Näituse aluseks on „Põlenud kaunitar“.
Ukraina.
Kõik teised pildid on ainult kommentaarid sellele.

Ma olen reetnud kunstitarvete poed.
Ma olen reetnud raamitöökajad.
Ma olen reetnud tasase pildipinna.
Ma olen reetnud omandatud maalilaadi.
Omandatud mõttemustrid.
Reetsin Pebeo.
Ilu ajab oksapeale.
Ausammasausammasausammasausammasausammasausammas.
Ja lilled.

Margus Meinart
Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Margus Meinarti näitus ''Reetmine''

Margus Meinart Mesijutt 2024 Õli, lõuend, kunstlilled, epoksiidvaik Olin teinud maailmaga lepingu, omapoolsete tingimustega, lähtudes mulle sobivatest väärtustest, tuginedes moraalselt õigetele põhimõtetele. Maalilm oli korras ja pidas lepingust kinni, kuni…Näituse aluseks on „Põlenud kaunitar“. Ukraina. Kõik teised pildid on ainult kommentaarid sellele.Ma olen reetnud kunstitarvete poed.Ma olen reetnud raamitöökajad.Ma olen reetnud tasase pildipinna.Ma olen reetnud omandatud maalilaadi.Omandatud mõttemustrid.Reetsin Pebeo.Ilu ajab oksapeale.Ausammasausammasausammasausammasausammasausammas.Ja lilled.Margus Meinart

Margus Meinarti näitus ''Reetmine'' 10. 05. 2024-04. 06. 2024

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük