Sepikoda, Valve Janov E-kunstisalongis Valve Janov on öelnud, et talle meeldib maalimine kui tegevus - valida värve ning kanda neid lõuendile oma äranägemise kohaselt ja sobitada kokku, millega parasjagu soov on. Janov lisab, et ei suuda kunagi pilti lõpetatuks pidada: “Mul on tunne, et sel ajal kui seda teen, elan ise selles oma loodud ruumis. Aga kui olen lõpetanud, siis pean sealt jäädavalt välja kolima” . Teost “Sepikoda” eksponeeriti Valve Janovi ning Kaja Kärneri ühisnäitusel Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis 1971. aastal ning see on näitusekataloogis toodud välja number 47 all. Näitused mitmel pool Eestis alates 1959 Sepikoda, Valve Janov E-kunstisalongis Janov Valve
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sepikoda, Valve Janov E-kunstisalongis
Valve Janov (1921–2003)

Sepikoda

1962. Segatehnika, paber. Ava 27,9x34,2. Signatuuriga.
Hind: € 2 000 raamitud

Valve Janov on öelnud, et talle meeldib maalimine kui tegevus - valida värve ning kanda neid lõuendile oma äranägemise kohaselt ja sobitada kokku, millega parasjagu soov on. Janov lisab, et ei suuda kunagi pilti lõpetatuks pidada: “Mul on tunne, et sel ajal kui seda teen, elan ise selles oma loodud ruumis. Aga kui olen lõpetanud, siis pean sealt jäädavalt välja kolima” . Teost “Sepikoda” eksponeeriti Valve Janovi ning Kaja Kärneri ühisnäitusel Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis 1971. aastal ning see on näitusekataloogis toodud välja number 47 all.

Ei ole müügil


Valve Janov (1921–2003)
Sündinud 1921. aastal Tartus. Kunstnik suri 2003. aastal. Kunstihariduse omandas aastatel 1938–1948, algul Pallases ja seejärel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Tema peamised õppejõud olid Johannes Võerahansu, Elmar Kits ja Ado Vabbe. Alates 1969. aastast Eesti Kunstnike Liidu liige. Janov oli üks Tartu Kunstiühingu asutajaid (1988). Alates 1992 Tartu Kunstnike Liidu liige. Loonud maastiku- ja linnavaateid, lillemaale, mängulisi fantaasiapilte.1981. aastal sai Janov Eesti Kultuuriministeeriumilt aukirja. 2001. aastal tunnustas Eesti riik Valve Janovit Valgetähe IV klassi teenetemärgiga. Samal aastal anti talle ka Ado Vabbe nimeline visuaalse kunsti aastapreemia. Näitused mitmel pool Eestis alates 1959.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sepikoda, Valve Janov E-kunstisalongis

Valve Janov (1921–2003) Sepikoda 1962 Segatehnika, paber Valve Janov on öelnud, et talle meeldib maalimine kui tegevus - valida värve ning kanda neid lõuendile oma äranägemise kohaselt ja sobitada kokku, millega parasjagu soov on. Janov lisab, et ei suuda kunagi pilti lõpetatuks pidada: “Mul on tunne, et sel ajal kui seda teen, elan ise selles oma loodud ruumis. Aga kui olen lõpetanud, siis pean sealt jäädavalt välja kolima” . Teost “Sepikoda” eksponeeriti Valve Janovi ning Kaja Kärneri ühisnäitusel Tartu Riiklikus Kunstimuuseumis 1971. aastal ning see on näitusekataloogis toodud välja number 47 all.

Sepikoda, Valve Janov E-kunstisalongis

Janov Valve
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük