Roosid, Rudolf Sepp E-kunstisalongis Rudolf Sepa varasem looming on rahulikum ning tasakaalukam, seevastu hilisemas loomingus on tunda rohkem ekspressiivsust, tundlikumat valguse ja varju käsitlust. Tiina Kuusik on kirjeldanud Rudolf Sepa loomingut: “Sepp on juurdlev kunstnik. Tema loomingut iseloomustab mõtterikkus, isikupära ja tõsine suhtumine kunstnikutöösse. ” Nii natüürmortides kui lillemaalides valitseb tugev vormiüldistus Roosid, Rudolf Sepp E-kunstisalongis Sepp Rudolf
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Roosid, Rudolf Sepp E-kunstisalongis
Rudolf Sepp (1902–1980)

Roosid

15. VI 1971. Õli, paber. Ava 25x17,5. Signatuuriga.
Hind: € 850 raamitud

Rudolf Sepa varasem looming on rahulikum ning tasakaalukam, seevastu hilisemas loomingus on tunda rohkem ekspressiivsust, tundlikumat valguse ja varju käsitlust. Tiina Kuusik on kirjeldanud Rudolf Sepa loomingut: “Sepp on juurdlev kunstnik. Tema loomingut iseloomustab mõtterikkus, isikupära ja tõsine suhtumine kunstnikutöösse.”

Soovin broneerida


Rudolf Sepp (1902–1980)
Maalikunstnik Rudolf Sepp sündis 1902. aastal Võrumaal. Suri 1980. aastal Tartus. Õppis 1923–38 Pallases maalimist, algul Nikolai Triigi ja Konrad Mäe juhendusel, lõpetas Ado Vabbe õpilasena. Oli 1946–50 Tartu Riikliku Kunstiinstituudi õppejõud. Esmaesinemine 1935. aastal Eesti Kujutavate Kunstnikkude Keskühingu II näitusel Tartus. Kunstnike Liidu liige alates 1944. aastast. Sepa varastes töödes valdab rahu ja tasakaal. Tema hilisem looming on seevastu ekspressiivsem, tundliku valguse-varjukäsitluse ning hoogsa pintslilöögi tõttu maalilisem, kuigi koloriit püsib neutraalne. Sepp leidis isikupärase ja hoogsa maalimislaadi juba kooli lõpetamise eel, ka tema iseseisev esinemine väljaspool Kõrgema Kunstikooli Pallas näitusi algas juba õpilaspäevil alates 1934. aastast.Kunstniku meelis¾anriks oli portreemaal, kuid loometee alguses viljeles kõrvu sellega palju ka natüürmorti ja maastikumaali. Nii natüürmortides kui lillemaalides valitseb tugev vormiüldistus.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Roosid, Rudolf Sepp E-kunstisalongis

Rudolf Sepp (1902–1980) Roosid 15 VI 1971 Rudolf Sepa varasem looming on rahulikum ning tasakaalukam, seevastu hilisemas loomingus on tunda rohkem ekspressiivsust, tundlikumat valguse ja varju käsitlust. Tiina Kuusik on kirjeldanud Rudolf Sepa loomingut: “Sepp on juurdlev kunstnik. Tema loomingut iseloomustab mõtterikkus, isikupära ja tõsine suhtumine kunstnikutöösse.”

Roosid, Rudolf Sepp E-kunstisalongis

Sepp Rudolf
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük