Akt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis Kunstikriitik Harry Liivrand on kirjutanud: “Valli Lember-Bogatkina on eesti akvarelli ja monumentaalkunsti Grand Old Lady”. Tema loominguline tegevus algas 1940. aastatel ning teda on nimetatud eesti akvarellikunsti elavaks legendiks. Inimeste kujutamine on kunstnikku alati paelunud, seetõttu on tema loomingus rohkelt portreesid, figuraalkompositsioone ning reisidel jäädvustatud inimtüüpe. " Akt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis Lember-Bogatkina Valli
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Akt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis
Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)

Akt

1989. Akvarell, paber. Lm 70,6x94. Signatuuriga.
Hind: € 1 500 raamitud

Kunstikriitik Harry Liivrand on kirjutanud: “Valli Lember-Bogatkina on eesti akvarelli ja monumentaalkunsti Grand Old Lady”. Tema loominguline tegevus algas 1940. aastatel ning teda on nimetatud eesti akvarellikunsti elavaks legendiks. Inimeste kujutamine on kunstnikku alati paelunud, seetõttu on tema loomingus rohkelt portreesid, figuraalkompositsioone ning reisidel jäädvustatud inimtüüpe.

Müüdud


Valli Lember-Bogatkina (1921–2016)
Valli Lember-Bogatkina on sündinud 1921. aastal, surnud 2016. aastal.Kunstihariduse omandas kunstnik Riigi Kunsttööstuskoolis, mille ta lõpetas 1940. aastal dekoratiivmaali erialal. Näitustel on esinenud alates 1942. aastast. Kunstnike Liitu kuulub 1944. aastast. Aegade jooksul kujunes kunstniku üheks meelistehnikaks akvarell, mis sobis suurepäraselt muljete ja meeleolude jäädvustamiseks, nõudes seejuures kunstnikult äärmist meisterlikkust. Kunstiteadlane Boris Bernstein on öelnud: "Valli Lember-Bogatkina akvarellide võlu peitub nende spontaansuses, natuuri kaudu saadud emotsionaalse elamuse ehtsuses ja mõistagi akvarellile omases maalilikkuses."


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Valli Lember-Bogatkina (1921–2016) Akt 1989 Akvarell, paber Kunstikriitik Harry Liivrand on kirjutanud: “Valli Lember-Bogatkina on eesti akvarelli ja monumentaalkunsti Grand Old Lady”. Tema loominguline tegevus algas 1940. aastatel ning teda on nimetatud eesti akvarellikunsti elavaks legendiks. Inimeste kujutamine on kunstnikku alati paelunud, seetõttu on tema loomingus rohkelt portreesid, figuraalkompositsioone ning reisidel jäädvustatud inimtüüpe.

Akt, Valli Lember-Bogatkina E-kunstisalongis

Lember-Bogatkina Valli
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük