51 E-Kunstisalongi LI oksjon Igal päeval on oma algus Igal päeval on oma valgus Igal päeval on oma hääl Need Ott Arderi poolt kirja pandud kolm lihtsat rida võtavad laitmatult kokku elu galeriiseinte vahel. Kui ma käesoleva aasta märtsi alguses E-Kunstisalongis tööd alustasin, siis palusin kirjeldada tavapärast tööpäeva galeriis. Vastuseks sain kunstisalongi juhatajalt üsna mitte midagi ütleva vastuse: „Teed ukse lahti, paned tuled põlema, muusika käima ja siis vaatad, mis edasi“. Mõtlesin sel hetkel, et küllap on ta lihtsalt kidakeelne või ei näe minus eriti suurt potensiaali. Nüüdseks olen olnud E-Kunstisalongi hingekirjas kaks kuud ning mõistan, kuivõrd raske küsimuse ma tegelikult toona esitasin – päevad ei ole vennad, isegi mitte kauged sugulased. Töötamine galeriis on äärmiselt mitmekülgne, huvitav ja nüansirikas alustades tundide kaupa arhiivis tuuseldamisest ning lõpetades spontaansete kohtumiste või meeldivate vestlustega kunstihuvilistega. Iga päev algab erinevast kohast ning iial ei tea, kuhu see lõpuks viia võib. Elu kunsti keskel ei ole kunagi igav või üksluine. Ehk on see ka põhjus, miks inimesed seda ikka ja jälle vaatama tulevad või end sellega ümbritseda ihkavad. Soovin kõigile imeilusat kevadet ning toredaid oksjonielamusi! Theresa Tompel E-Kunstisalongi galerist Alg: € 5000 51. E-Kunstisalongi LI oksjon
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

51. E-Kunstisalongi LI oksjon

29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Igal päeval on oma algus
Igal päeval on oma valgus
Igal päeval on oma hääl

Need Ott Arderi poolt kirja pandud kolm lihtsat rida võtavad laitmatult kokku elu galeriiseinte vahel. Kui ma käesoleva aasta märtsi alguses E-Kunstisalongis tööd alustasin, siis palusin kirjeldada tavapärast tööpäeva galeriis. Vastuseks sain kunstisalongi juhatajalt üsna mitte midagi ütleva vastuse: „Teed ukse lahti, paned tuled põlema, muusika käima ja siis vaatad, mis edasi“. Mõtlesin sel hetkel, et küllap on ta lihtsalt kidakeelne või ei näe minus eriti suurt potensiaali.
Nüüdseks olen olnud E-Kunstisalongi hingekirjas kaks kuud ning mõistan, kuivõrd raske küsimuse ma tegelikult toona esitasin – päevad ei ole vennad, isegi mitte kauged sugulased. Töötamine galeriis on äärmiselt mitmekülgne, huvitav ja nüansirikas alustades tundide kaupa arhiivis tuuseldamisest ning lõpetades spontaansete kohtumiste või meeldivate vestlustega kunstihuvilistega. Iga päev algab erinevast kohast ning iial ei tea, kuhu see lõpuks viia võib.
Elu kunsti keskel ei ole kunagi igav või üksluine. Ehk on see ka põhjus, miks inimesed seda ikka ja jälle vaatama tulevad või end sellega ümbritseda ihkavad.
Soovin kõigile imeilusat kevadet ning toredaid oksjonielamusi!

Theresa Tompel
E-Kunstisalongi galeristViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

51 E-Kunstisalongi LI oksjon

Ida Anton-Agu 1 Kihnu 1971 Igal päeval on oma algusIgal päeval on oma valgus Igal päeval on oma hääl Need Ott Arderi poolt kirja pandud kolm lihtsat rida võtavad laitmatult kokku elu galeriiseinte vahel. Kui ma käesoleva aasta märtsi alguses E-Kunstisalongis tööd alustasin, siis palusin kirjeldada tavapärast tööpäeva galeriis. Vastuseks sain kunstisalongi juhatajalt üsna mitte midagi ütleva vastuse: „Teed ukse lahti, paned tuled põlema, muusika käima ja siis vaatad, mis edasi“. Mõtlesin sel hetkel, et küllap on ta lihtsalt kidakeelne või ei näe minus eriti suurt potensiaali. Nüüdseks olen olnud E-Kunstisalongi hingekirjas kaks kuud ning mõistan, kuivõrd raske küsimuse ma tegelikult toona esitasin – päevad ei ole vennad, isegi mitte kauged sugulased. Töötamine galeriis on äärmiselt mitmekülgne, huvitav ja nüansirikas alustades tundide kaupa arhiivis tuuseldamisest ning lõpetades spontaansete kohtumiste või meeldivate vestlustega kunstihuvilistega. Iga päev algab erinevast kohast ning iial ei tea, kuhu see lõpuks viia võib. Elu kunsti keskel ei ole kunagi igav või üksluine. Ehk on see ka põhjus, miks inimesed seda ikka ja jälle vaatama tulevad või end sellega ümbritseda ihkavad. Soovin kõigile imeilusat kevadet ning toredaid oksjonielamusi!Theresa TompelE-Kunstisalongi galerist

51. E-Kunstisalongi LI oksjon

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük