Raekoja plats 20, Tartu, Telefon: 7 366 777

Hinnapiir
üleminealumine
   

a
Autorite järgi
AALTONA VEIKKO
ALLIK ENNO
ALLIK PEETER
ALLSALU EFRAIM
ANTON-AGU IDA

Autoriotsing

Ostmine

E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel, kuid väiksemad teosed sealt puuduvad. Seetõttu, parema ülevaate saamikseks tulge külastage meie galeriid. Töid saab broneerida nii galeriis kui ka internetis. Internetis broneerimiseks tuleb teil sisestada oma andmed, et saaksime teiega kontakteeruda. Broneering kehtib viis päeva, kui pole teisiti kokku lepitud.


Müümine

Kui teil on kunstiteos, mida soovite müüa, palun kontakteeruga meiega:

* tel. 7366 777
* e-mail: info@e-kunstisalong.ee
* või külastage meie galeriid.


Kui olete otsustanud tööd meie galeriis müüa, sõlmitakse teiega vastav leping. Alati jääb teile ka võimalus töö galeriist tagasi võtta.


Kunstnikud on teretulnud oma töid komisjonimüüki tooma. Selleks on vajalik koos CV-ga tulla galeriisse töid näitama .

tootekataloogiga veebilehe valmistamine kui on vaja hallatavat ja mugava sisuga, siis pakub kodulehe valmistamine potentsiaali teha veebilehtedel sisu paindlikumalt toimetatavaks kodulehe tegemine, ka veebilehe tegemise kohta top uk website hosting site good review read best site for web hosting hosting take look of good site hosting web companies recommendations, for uk hosting web UK web hosting introduces professional uk website hosting providers in top uk companies otsingute jaoks kodulehtede optimeerimine otsingumootoritele veebilehe optimeerimine on oluline, et teha sisu leitavamaks lmap heade veebilehtede valmistamine kiiresti.